יש לך רצון לתרום
ולעשות טוב לעולם

ואין לך מושג איך?

חשוב לך לתרום בצורה משמעתית המכבדת את הנזקקים?

זה לא משנה כמה כסף יש לך בבנק,
גם לך יש את האופציה לתרום את
התרומה הבסיסית והחשובה ביותר-

לתרומת לחם וחלב

למשפחה עוד היום!

ברגעים אלו ממש,
יש משפחה רעבה שמחכה רק לך

אנחנו יודעים, הרבה פעמים מרגיש שלתרום זה משהו גדול ומחייב, ולפעמים אין את המשאבים הכלכליים כדי לעזור לאחרים. בדיוק בגלל זה החלטנו להקים עמותה שדואגת קודם כל לצורך הכי בסיסי, אמיתי ועמוק של כל משפחה רעבה בישראל- היכולת לקנות לעצמם לחם וחלב בכל יום.

זה הרבה מעבר לרק "לחם וחלב"

זו תחושת הביטחון הבסיסית שצריך להעניק לכל ילד. זו היכולת לקבל את הדברים הבסיסיים ביותר בחיים, לא מותרות. זה לתת לכל ילד תחושה מחבקת ונורמאלית, אפילו לקצת. זה להבין שלכל משפחה מגיע לקבל את המאכל הבסיסי ביותר שיש. פיתחנו מנגנון תרומה ייחודי שבו כל תורם \ תורמת מאמצים משפחה ברחבי הארץ, כאשר המשפחה יכולה ללכת בעצמה בצורה מכבדת למכולת ו”לקנות” לעצמם לחם וחלב.
זה לא משנה מה מצבך הכלכלי- אנחנו מזמינים אותך לאמץ משפחה רק בכמה שקלים בודדים בכל יום ולהעניק לה חיים חדשים.

איך זה עובד?

חלק קטן מהמשפחות שחייהן השתנו

הסיפור של משה

שמי ....... גר בעיר תל אביב, התחתנתי והבאתי 4 ילדים כן ירבו, לפרנסתי עבדתי כרואה חשבון, פתחתי עסק פרטי בעשר אצבעותיי, כך עבדתי מספר שנים טובות, לפני כשנה בערך בני בן ה 9 לא הרגיש כל כך טוב, היה לו חום והקאות, הלכנו איתו אל הרופא לבדיקה רגילה, מיד כשקיבלו את התוצאות הפנו אותנו לבית החולים, תחילה לא הבנו על מה ולמה, בסך הכל ווירוס קטן. כשנפגשנו עם הרופא חשך עלינו עולמנו....

הסיפור של משפ' מזרחי

כעת הם יושבים שבעה. אמא צדיקה וששה ילדים שעדינות מיוחדת על פניהם, הגדולה בת שתים עשרה וחצי והקטנה בת שנה. משפחה יקרה שאבא היה כל עולמם, ואפילו בר מצווה לא זכו לחגוג יחד איתו. משפחה שהתמודדה עד עכשיו בשקט ובגבורה וכעת נשברה משענתה. מי ינחם אותם, מי ייתן את הכח, מי יהווה גב איתן במקום אבא?.. . ..

הסיפור של בנימין.

כל זה היה עד לאחרונה... דיצה עזבה את העבודה, כי לצערנו התגלה אצלה מחלה קשה מאוד הדורשת טיפול מקיף ויקר בחו"ל ההוצאות מסתכמות במאות אלפי דולרים. בנימין ודיצה לא חלמו שיגיעו למצב הזה, והם רוצים מאוד להתמודד לבד, אבל הם לא יכולים, זה גדול מידי עליהם, אבל הם נושכים שפתיים ועושים מאמצים גדולים לשמור על איזון ושפיות, הם לא רוצים הרבה,

לתרומת לחם וחלב

למשפחה עוד היום!

מה מסלול התרומה שמתאים לך?

מי אנחנו

נעים להכיר- אנחנו “לחם וחלב”. אנחנו עמותה רשומה, אשר שמה לה למטרה לדאוג שלא יהיה ילד או ילדה רעבים בישראל, ומספקת בכל יום למאות משפחות בישראל את הצורך הבסיסי ביותר- לחם וחלב. הקמנו את העמותה מתוך רצון לפעול רוחבית, ולתת לכולם אפשרות לתרום ולתת מעצמם, לא משנה מה מצבם הכלכלי.

אנחנו עובדים בשקיפות מלאה ובמנגנון תשלום מאובטח ונוח, והכל מתוך רצון אמיתי לעשות טוב בעולם, ולתת לכל משפחה בישראל את היכולת לקנות לעצמם לחם וחלב בכבוד. אנחנו צריכים אותך כדי להמשיך לפעול ולדאוג לאלפי המשפחות שעוד ממתינות לתורמים שיאמצו אותן, ומזמינים אותך לאמץ משפחה עוד היום ולעזור לנו להמשיך לשנות למשפחות את החיים. 

זה הזמן להצטרף אלינו

ולאמץ משפחה רעבה!