יש לך חלום
שמישהו שיכתוב עבורך
שיר אישי ומרגש?

יש לך אירוע בקרוב ורוצה להעניק מתנה מיוחדת?
רוצה לכתוב שיר מרגש אבל אין לך את המילים?

אבישי עוזיאל
כתיבה יוצרת- אולפני בון בון

אני מזמין אותך להעניק לאהוביך או לעצמך מתנה מקורית, מרגשת, אישית ומלאה באהבה, של שיר שייכתב במיוחד בשבילך. בעזרת כמה צעדים פשוטים, הרבה רגישות, נסיון ויצירתיות אני אצור עבורך את השיר שיהיה ההפתעה הכי מרגשת ואישית שיש.

השיר שלך מחכה לך כאן

לשיחת ייעוץ ללא תשלום!

לפעמים קשה למצוא את המילים

כל אחד ואחת מאיתנו רוצים להביע אהבה, רגש, כמה אנשים מסויימים או אירועים מסויימים חשובים לנו. אבל לא תמיד אנחנו יודעים למצוא את המילים. לפעמים צריך את האדם הנכון שיידע לקחת את כל הרגשות שלנו, ולהפוך אותן לשיר ייחודי, אישי, מלא בעומק ומחשבה והרבה אהבה- כזה שאף אחד לא יישכח. מתנה שאין לה שום תחליף וממלאת את הלב. בדיוק בגלל זה, החלטתי לקחת את כל הנסיון, הכשרון והיצירתיות שלי בכתיבת שירים ולהציע שירות כתיבת שירים אישית לכל אירוע- בר \ בת מצווה, יום נישואין, יומולדת, או סתם ככה כי אוהבים. איך? זה כבר הסוד שלי. לך נשאר רק לפנות אליי לשיחת הכרות, למלא שאלון הכרות שבו אכיר אותך ואת השיר שדמיינת בצורה הכי טובה שיש, ומכאן כל הקסם יתרחש ולך יהיה את השיר הכי מרגש ואישי שיש.

כתיבת שיר
תוך שבוע בלבד

שירים מכל
ז'אנר וסגנון

נסיון של שנים
בכתיבת שירים

שירים בהקדשה אישית,
לזמרים ולכל אירוע

אפשרות להלחנה
ולהפקה באולפן

שנתחיל לכתוב את השיר שלך?

לשיחת ייעוץ ללא תשלום!

איך זה עובד?

שיחת ייעוץ והכרות

בשיחה הראשונית אני אכיר אותך, אשמע קצת על סוג האירוע \ האדם שעליו אכתוב את השיר, איך בדיוק דמיינת שהשיר ייראה ומה חשוב לך שיהיה בו.

שאלון הכוונה

כדי שאכתוב עבורך את השיר הכי אישי ומדוייק שיש, יישלח אליך שאלון קצרצר שיעזור לי להכיר אותך יותר טוב ולדעת בדיוק איזה סוג שיר נכתוב לך- באיזה ז'אנר וסגנון, לאיזו מטרה וכו'.

סקיצה ראשונית

תוך שבוע בלבד, לאחר מחשבה והשקעה אשלח אליך את הסקיצה הראשונית- כדי להרגיש אותו ולראות אם זה הכיוון שדמיינת. רק לאחר שאקבל ממך אוקיי אמשיך לכתיבה שאר השיר

סיום השיר

לאחר שאסיים לכתוב את השיר, אשלח אותו אליך בשלמותו- מלא ברגש, מחשבה, אהבה ומותאם אליך אישית. במידת הצורך, ניתן יהיה גם להלחין, להפיק, לעבד ולהקליט את השיר בתשלום נוסף באולפן שלי ובשיתוף המפיקה שלי, במחירים נוחים ובקלות. ו…השיר יצא לדרך!

כתיבת שיר
לכל אירוע וסגנון

מומחיות בהתאמת
השיר לסוג האירוע

מחירים נוחים
וגמישים

עובד בשותפות
עם מפיקה ומלחינה

אופציה להקלטת השיר
בתשלום נוסף

לקוחות ממליצים

"כל פעם שאני מקבל שיר מאבישי אני מופתע ונרגש! כל טקסט שלו מדוייק ומרגש"
עידן מ.
"אין שיר של אבישי שלא מצליח לעורר בי את הרגש הכי עמוק!"
מירה נ.
"אבישי כותב בחסד, כל טקסט שלו מפתיע ונוגע ללב"
יהודה ש.

מי אני

נעים להכיר- אבישי עוזיאל – כותב, יוצר, מלחין ומוזיקאי שחי את המוזיקה בכל דקה ורגע.
כבר שנים רבות שהשירים שאני יוצר ומלחין נוצרים בהשראת חוויות אישיות שנאספו במהלך חיי ומתוך סיטואציות מהיומיום הפשוט, ולכן הם נוגעים ברגש של כל אחד ואחת מאיתנו.
אני כותב שירים מתוך אהבה עצומה למקצוע ולעולם המוזיקה והאמנות. השירים שלי נבכל ז’אנר שקיים- ים תיכוני, פופ, ועד לרוק עם התאמה אישית לסוג האירוע, לאדם שהשיר נכתב עליו ולסגנון המתאים. אני מזמין גם אותך לתת לעצמך או לאהוביך מתנה ייחודית, אישית ובלתי נשכחת של שיר מלא במילים של קסם, רגש ואהבה ללא גבולות.

השיר שלך מחכה לך כאן

לשיחת ייעוץ ללא תשלום!