רוצה לעבור תוכנית הרזייה

אצל אחד המומחים
הגדולים בארץ?

רוצה לקבל את הגוף שחלמת עליו תוך מספר חודשים?
בזבזת כסף ואנרגיה על המון סוגי הדיאטות וכלום לא עבד?
יש לך חלום להסתכל במראה ולראות את הגוף שתמיד חלמת עליו?

פיטנס

תכנית האונליין להרזיה וחיטוב

בליווי המומחים הגדולים בארץ אני מזמין אותך להצטרף לתוכנית ההרזייה והחיטוב שלי עם תוכנית מותאמת אישית, ובעזרת ליווי צמוד, מקצועי ואישי של המומחים בתחום לקבל את הגוף שתמיד חלמת עליו בתוך מספר חודשים.

שנתחיל את השינוי שלך?

לשיחת ייעוץ ללא תשלום

כן, אני יודע שכבר ניסית הכל!

אין יותר מתסכל מלרצות לרדת במשקל ולא להצליח. דיאטות, כדורים, אימונים- כבר ניסית הכל ואין תוצאות. שוב בזבזת כסף ויצאת עם תסכול ובלי מוטיבציה.
בדיוק בגלל זה יש לך מזל- אני יודע בדיוק מה הגוף שלך צריך כדי לרדת במשקל ולהתחטב. למה? פשוט מאוד, כי אני אחד המומחים הכי גדולים שיש בתחום בארץ:
זכיתי בתואר “מר ישראל” בתחום פיתוח הגוף כבר 6 פעמים,
אני בוגר מכון וינגייט בהצלחה, ועזרתי כבר לאלפי לקוחות לעשות את השינוי שתמיד חלמו עליו. 

עכשיו זה התור שלך

להגשים חלום

עם הרבה ידע, מקצועיות וליווי אישי שלי בשילוב המוטיבציה וההתמדה שלך, תוך מספר חודשים גם לך יהיה את הגוף החדש שדמיינת. נבנה לך תוכנית אימונים ותזונה מותאמת במיוחד לגוף שלך, ונצא לדרך למסע מהנה ומאתגר (אבל לא מידי) שבו אלווה אותך בכל צעד ושאלה 7\24 עד שגם לך יהיה את הגוף המושלם, כזה שייתן לך את החיים שתמיד דמיינת לעצמך. בדיוק כמו שמגיע לך.
אני יודע, יש יותר מדי הבטחות שווא בתחום הזה. בגלל זה אני לא מבקש ממך להאמין לי, אלא להכנס בעצמך לעמוד שלי ופשוט לראות תוצאות מדהימות, כאלו שייגרמו לך להבין לאן הגעת. אז… שנתחיל?

ליווי 7\24
יומיומי וצמוד

בניית תוכנית
אימונים מותאמת אישית

מבחר מסלולים
שונים לבחירתך

בניית תפריט תזונתי
מותאם אישית

החזר כספי במידה
ואין שינוי לאחר 3 חודשים

אז איך זה הולך לעבוד בעצם?

שיחת ייעוץ חינמית

בשיחה נכיר יותר טוב, אני אענה לך על כל השאלות, הפחדים, התהיות והדברים שצריך לדעת. בשיחה נבין ביחד איזה מסלול הכי מתאים לך מבחינת כמות חודשים, וביחד נתקדם לשלב הבא

שאלון התאמה אישי

כדי שאני אוכל לבנות עבורך את תוכנית האימונים והתזונה המושלמת במיוחד לגוף שלך, בניתי שאלון התאמה מקצועי וייחודי שיעזור לי להכיר אותך ואת הגוף שלך לעומק, ואת סגנון החיים שלך. 

שיחת הצגת התוכנית

לאחר בניית התוכנית האישית שלך, נקבע שיחה שבה אעבור איתך עליה- אסביר לך כל שלב ושלב לעומק, מה הסיבה של כל דבר, נוודא שכל פרט ופרט בתוכנית מובנים ב-100% ומותאמים לציפיות שלך ולמקצועיות שלי ורק אז נצא לדרך

ו…יוצאים לדרך!

במהלך תוכנית האימונים אני והצוות שלי נלווה אותך 7\24 באופן יומיומי, עם תפריט תזונה ותוכנית אימונים מותאמים אישית, מעקב, מענה על כל שאלה והתלבטות וגם שקילה וסיכום שבועי פעם בשבוע. אני אתן לך את כל הכלים והליווי הכי מקצועיים שיש, לך נשאר רק להתמיד, להתאמן ולחכות לתוצאות ממש בקרוב

זה הרגע שלך להסתכל במראה ולחייך

לאחר שנסיים את תקופת התוכנית (שאותה נתאים בצורה דינאמית להתקדמות שלך כמובן), זה הרגע שלך ליהנות מהגוף שתמיד חלמת עליו ולהתחיל להגשים את החיים החדשים שלך. הייחוד בתוכנית שלנו היא שהליווי לא נגמר כאן- אני אשלח אותך עם הדרכה, כלים ודגשים להמשך הדרך, לשילוב מוצלח של כושר ותזונה גם בכל שלב עתידי בחיים שלך, כי הדרך החדשה שלך רק מתחילה.

השינוי שלך מתחיל ממש כאן

לשיחת ייעוץ ללא תשלום

קצת מהלקוחות המאוד מרוצים שלנו

הקניית כלים לתזונה
וכושר לכל החיים

ליווי והדרכה
ליום שלאחר התהליך

שקילה ועדכון
שבועי

חוויה חיובית ונעימה
עם תוצאות

ליווי של מיטב
המאמנים בתחום

הנה כמה לפני ואחרי.

בקרוב אצלך?

רגע, אבל מי אתה?

נעים להכיר- אני יקיר נס. כשאני אומר שאני אחד המומחים הגדולים בתחום, אני לא אומר סתם- אני נמצא בעולם הספורט כבר מגיל 15, ובגיל 17 כבר סיימתי בהצלחה את לימודי במכון וינגייט, מאז אני חי ונושם את עולם הכושר ותזונת הספורט.
הספקתי לזכות בתואר ״מר ישראל״ 6 פעמים ועשיתי היסטוריה
והייתי בין הספורטאים הצעירים ביותר שקטפו את התואר הנחשק ביותר בתחום פיתוח הגוף- ״אלוף האלופים״.
לאחר שנים של ניסיון בתחום, לקחתי את כל הידע והניסיון שלי ובניתי תוכנית ייחודית שעוזרת לכל אחד ואחת להתחטב ולרדת במשקל תוך מספר חודשים, מבלי לסבול מהדרך ועם הרבה רצון והתמדה. בשנים האחרונות הצוות שלי ואני מלווים מאות אנשים שמגיעים אלינו כדי להגשים חלום ולראות במראה את הגוף שתמיד חלמו עליו. אני מזמין גם אותך להצטרף לתוכנית האימונים שלי, והתחיל את המסע לגוף החדש שלך כבר מעכשיו.

השינוי שלך מתחיל ממש כאן

לשיחת ייעוץ ללא תשלום