לילדכם המתמודדים עם קשיים

מגיע להרגיש טוב ולהצליח!

טיפולי קלינאות תקשורת, ריפוי בעיסוק וטיפול רגשי בסניפי מרום קריית-ביאליק ועפולה בזמינות תורים גבוהה!

ב"מרום" מרכז רב תחומי לטיפול בילדים ובני-נוער, תחת קורת גג אחת תקבלו מגוון רחב של אבחונים וטיפולים לילדים ובני נוער וכל זאת בזמינות תורים גבוהה.

אנו נסייע לילדך ולכם ההורים, לאבחן את הבעיות ולמצוא את הפתרונות המדויקים ביותר עבורכם.

השירותים שלנו בתחום התפתחות הילד

השירותים שלנו 
במרום עפולה ובמרום קריית ביאליק

טיפולים לילדים ובני נוער

אבחונים לילדים ובני נוער

זה הזמן להבין מה בדיוק הבעיה, ואיך נכון לטפל בה!

לילדך ולך מגיעים חיים רגועים, מלאי הצלחות והרגשה טובה!

מזדהים....?

מרגישים שהילד שלכם מתמודד עם מגוון קשיים וזקוק לעזרה?
יש בעיות בגן או בבית ספר ואתם חסרי אונים?

לפעמים התמודדות רגשית עם מצבי חיים מורכבים יוצאת בצורת התקפי זעם, לפעמים הילד נראה סגור ומרוחק וקשה להגיע אליו. ילדים מתקשים לשתף ולמצוא מילים לרגשות שלהם. שיבושי שפה גורמים להתרחקות וחוסר תקשורת עם חברים,  לעיתים  וגם אתם ההורים לעיתים מתקשים להבין את ילדיכם. הגננת חושבת שיש בעיית מוכנות לכתה א , יש בעיות של מוטוריקה וקשיים בהתארגנות
אתם ההורים רוצים לסייע ומרגישים ללא כלים ???

אבחון מוקדם וטיפול נכון, הם המפתח להצלחה בחיים!

במרום מרכז רב תחומי לטיפול בילדים ובני-נוער 

נותנים לילד שלך ולך עתיד טוב יותר, כלים להתמודדות,
יותר ביטחון עצמי, יותר הצלחות!

ניסיון

ל"מרום" במרכז הרב תחומי לטיפול בילדים ובני-נוער, ניסיון של שנים רבות באבחון וטיפול בילדים ובני נוער

צוות מקצועי

אנשי המקצוע שלנו בעלי הכשרה וידע מקצועי באבחון וטיפול מתקדם בתחומי: קלינאות תקשורת, טיפולים רגשיים, ריפוי בעיסוק , פסיכולוגיה חינוכית, הפרעת קשב וריכוז, הדרכת הורים

כלים ממוקדים

האבחון והטיפול במרום מעניק כלים ממוקדים המסייעים להתמודדות עם אתגרי החיים: בגן ובבית הספר, הרגשיים והחברתיים

התמודדות אפקטיבית

לכם ההורים תפתח הזדמנות להבין ולקבל כלים בהתמודדות אפקטיבית יותר עם ילדכם בשגרת החיים

מה כוללים השירותים שלנו?

איבחון וטיפול
קלינאות תקשורת

מידע נוסף
קלינאות תקשורת עוסקת באבחון תקשורתי בהתייחס לכל מרכיבי השפה: דיבור, שפה ותקשורת. דיבור: שיבושי היגוי – השמטה של הגאים ו/או החלפה של הגאים, דחיפת לשון – עבודה בשילוב עם טיפול אורתודנטי, דיבור מהיר ו/או לא ברור, גמגום. שפה: ילדים עם קושי ו/או אחור בהתפתחות שפתית (אוצר מילים דל, קושי ביצירת מושגים, קושי בהכללה, קושי ברכישת חוקים דקדוקיים ועוד), ילדים עם קושי בארגון השפה הדבורה ו/או הכתובה, קושי פונולוגי – יכולת שעומדת בבסיס רכישת הקריאה והכתיבה (הבחנה בצלילים שמרכיבים מילה, היכולת לפרק מילה למרכיביה הצליליים), ילדים עם קושי ביצירת תקשורת עם הסביבה – היכרות עם חוקי שיח והיכולת להשתמש בהם. תקשורת: מציאת דרכי תקשורת חלופיות כאשר יש קושי לתקשר בעזרת דיבור. במרום – הטיפול בילדים עד גיל ההתבגרות כולל אבחון טיפול והדרכה להורים, ולצוות החינוכי . הצוות כולל קלינאי תקשורת מוסמכים בהתפתחות הילד ,בעלי ניסיון רב בתחום.
*הסדר עם חברות ביטוח

השירות ניתן בסניפי מרום עפולה וקריית ביאליק

איבחון וטיפול
ריפוי בעיסוק

מידע נוסף
הריפוי בעיסוק בתחום התפתחות הילד עוסק בשיפור קשיים בתחום המוטורי, תחושתי וקוגניטיבי, מסורבלות תנועתית, קושי בתכנון וקואורדינציה תנועתית, ויסות תחושתי, תכנון וארגון לקראת ובתוך מטלה, תפקוד תנועתי גס ועדין. שיפור מיומנויות הנדרשות בכתה א' כגון: גזירה, צביעה, כתיבה, הרגלי למידה וביצוע משימות אינטגרטיביות., ייעוץ לקשיים העולים בתפקוד היום יומי של הילד. במרום – הטיפול בילדים עד גיל ההתבגרות כולל אבחון טיפול והדרכה להורים, ולצוות החינוכי . הצוות המקצועי מרפאים בעיסוק מוסמכים בהתפתחות הילד בעלי ניסיון רב בתחום.
*הסדר עם חברות ביטוח

השירות ניתן בסניפי מרום עפולה ומרום קריית ביאליק

רופא מומחה קשב וריכוז
– ייעוץ, טיפול, ליווי

מידע נוסף
בשלב ראשון עונים על שאלוני אבחון ומתבצעים אבחונים נוספים במידה ויש צורך והומלץ על כך, כגון MOXO ופסיכודידקטי. לאחר השלמת האבחונים השונים, נפגשים עם רופא מומחה קשב. במפגש מוצגת חוות דעתו הכוללת של הרופא שבה ניתן מענה על השאלה האם מדובר בהפרעת קשב וריכוז, ובמידה וכן מה המתווה הטיפולי המומלץ - טיפות תרופתי, הדרכת הורים, טיפול רגשי וכו'.התקופה שלאחר האבחון היא מטבעה מרובה בהתלבטויות שונות. לכן אנו מציעים ליווי למשך 3 חודשים שכולל מענה ופתרון לשאלות ובעיות.
*הסדר עם חברות ביטוח

השירות ניתן באונליין מהבית או בסניפי מרום עפולה וקריית ביאליק

מבדק קשב
ממוחשב Moxo

מידע נוסף
כלי עזר אובייקטיבי באבחון הפרעת קשב וריכוז. מסייע להשלים את האבחון הרפואי והתאמת הטיפול התרופתי. כלי יעיל מאוד במדידת קשב, אימפולסיביות, תזמון ותגובתיות יתר. המבדק נערך בצורת משחק עם רכיבי אנימציה שונים. מיועד לנבדקים בגילאי 6 ומעלה. המבדק מתבצע בשני חלקים: ללא השפעה של טיפול תרופתי ובנוסף תחת השפעה של טיפול תרופתי. ניתן לבצע רק חלק אחד של המבדק.
*הסדר עם כללית מושלם וחברות ביטוח

השירות ניתן באונליין מהבית או בסניפי מרום עפולה וקריית ביאליק

איבחון פסיכודידקטי
ודידקטי

מידע נוסף
אבחון פסיכודידקטי בוחן את מקורם של קשיים בתחום הלמידה והקשר שלהם למצב הפסיכולוגי של התלמיד. האבחון משלב שני סוגי אבחון שונים: אבחון דידקטי שתפקידו לאתר ולסווג לקויות למידה ואבחון פסיכולוגי שתפקידו להעריך את היכולות הקוגניטיביות לצד הקשיים הרגשיים. פעמים רבות מקור הקשיים הלימודיים הינו רגשי, ולעיתים הקשיים הלימודיים משליכים על התחום הרגשי. האבחון כולל מבחני אינטליגנציה ומתמקד בתפקודים רגשיים תוך שימוש במבחן השלכתי. האבחון מבצע הערכה של הישגים בתחומי למידה שונים. מתי צריך לבצע אבחון פסיכודידקטי? כאשר קיים חשד לקשיים רגשיים אשר משפיעים על התפקוד של הילד בלימודים. כאשר מתעורר צורך בהבנה מעמיקה למקור הקשיים הלימודיים. לקראת ועדת שילוב בבית ספר, לצורך קבלת תגבור לימודי. לקראת ועדות השמה לשילוב במסגרת מתאימה. לקבלת התאמות בבחינות הבגרות בכתב ובעל פה – האבחון מוכר על ידי משרד החינוך לצורך התאמות בבחינות הבגרות.
האבחון מתבצע על ידי פסיכולוג חינוכי. *הסדר עם כללית מושלם/פלטינום

השירות ניתן בסניפי מרום עפולה, קריית ביאליק וברחבי הארץ

טיפול רגשי
לילדים

מידע נוסף
בטיפול הרגשי הדגש הוא על יצירת מרחב בטוח ובונה אמון עבור הילד או המתבגר. הטיפול הרגשי נעשה בדרך כלל באמצעים השלכתיים, בהם הילד יכול להביע את עולמו הפנימי באופן בלתי מילולי. הטיפול יכול לאפשר לילד לא רק ל"שרוד" מצבים בהווה אלא גם להתגבר על דפוסים הפוגמים באיכות חייו או בתפקודו היומיומי, ומאפשר לו להתפתח ולצמוח. הטיפול הרגשי בילדים שונה מהטיפול במבוגרים בשל ההבדלים בטווח הקשב של הילד וברמת ההתפתחות הקוגניטיבית, השפתית והרגשית. למי מתאים טיפול רגשי? הטיפול מתאים לילדים מהגיל הרך ועד למתבגרים. ילדים עם הפרעת קשב ופעלתנות יתר, חרדות, דימוי עצמי נמוך,בעיות התנהגות, קשיים בוויסות חושי, קשיים בוויסות רגשי, קשיים בקבלת סמכות, דחיית סיפוקים, קשיים ביחסי אחים במשפחה, קשיים עם שינויים/מעברים/גירושין. מפגש ההיכרות והטיפול מבוצע על ידי מטפלות מוסמכות עם ניסיון רב בתחום טיפול בילדים.

השירות ניתן בסניפי מרום עפולה וקריית ביאליק

הדרכת הורים

מידע נוסף
ניתנת להורי ילדים ומתבגרים המתמודדים עם הפרעת קשב, פעלתנות יתר והתנהגויות מאתגרות. הדרכת ההורים תסייע לכם לשפר את ההורות שלכם, את מערכות היחסים בתוך המשפחה. אתם ההורים תוכלו לקבל מענה לכל שאלה או קושי, כך שיהיו לכם הכלים להתמודדות עם הדילמות היומיומיות בגידול הילד. תלמדו להכיר ולזהות את הקשיים של ילדכם, לעקוף אותם, לבנות לעצמם יכולות שכרגע חסרות להם. ההדרכה מבוצעת על ידי מטפלת מוסמכת מדריכת הורים עם ניסיון רב בתחום הקשב, התנהגות מאתגרת.

השירות ניתן באונליין מהבית או בסניפי מרום עפולה וקריית ביאליק

סדנא קבוצתית
להדרכת הורים

מידע נוסף
המטרה: מתן מענה הורי מותאם לילד עם הפרעות קשב, פעלתנות יתר, והתנהגות מאתגרת. הסדנא מעניקה כלים משמעותיים ופרקטיים להתמודדות עם דילמות הוריות ופתרונן. מסייעת להבנת עולמם של הילדים ולשיפור האווירה בבית. הסדנא מועברת על ידי מטפלת מוסמכת עם ניסיון רב בתחום הקשב והדרכת הורים.

השירות ניתן באונליין

במרום זמינות גבוהה של אבחונים וטיפולים לילדים תחת קורת גג אחת! 

היתרונות שלנו

ניסיון של שנים

במרום מרכז רב תחומי לטיפול בילדים ובני-נוער, מאבחנים ומטפלים בהצלחה כבר שנים רבות. הניסיון שצברנו מאפשר לנו להציע תהליך מדויק, מקצועי ויעיל שישפר דרמטית את איכותהחיים של הילדים שלכם

אבחונים וטיפול במקום אחד

מעורבות בית ספרית בנוסף לתהליך המתקיים מול הילדים ומול ההורים, אנחנו במידת הצורך מדברים עם צוות המורים

זמינות תורים גבוהה

כחלק מתפיסת השירות, קיימת זמינות תורים גבוהה

הסדרים עם חברות ביטוח

על מנת להפחית את הנטל הכלכלי אנחנו מקיימים הסדרים כספיים עם חברות ביטוח שונות

מעורבות בית ספרית

בנוסף לתהליך המתקיים מול הילדים ומול ההורים, אנחנו במידת הצורך מדברים עם צוות המורים

שירות אונליין

 על מנת להקל עליכם אנו מציעים בחלק מהתחומים שירות מקצועי באונליין, כך שיחסך הצורך בהתארגנות, זמן הנסיעות ועלויות נלוות

זה הזמן להבין מה בדיוק הבעיה, ואיך נכון לטפל בה!

לילדך ולך מגיעים חיים רגועים, מלאי הצלחות והרגשה טובה!