בואי לעשות את השינוי שחלמת עליו!

עם יועצת תזונה אישית שתלווה אותך בוואצאפ 7\24 ותבנה לך תוכנית של 3-6 חודשים מותאמת במיוחד בשבילך ולגוף שלך כדי שתרדי במשקל בצורה נכונה, בריאה, מהנה מבלי לוותר על אוכל שאת אוהבת!

את כבר מרגישה שניסית הכל

את כבר מרגישה שניסית הכל

דיאטות עם שמות מוזרים, זריקות וכדורים שלא עשו כלום.שום דבר לא עזר לך לרדת באמת במשקל ולאהוב את מי שבמראה, ללכת בבטחון לקנות בגדים חדשים או סתם לאהוב את הגוף שלך שוב. בדיוק בגלל זה, יצרתי תוכנית תזונה עם ליווי אישי 7\24, שעוזרת לכל אישה לעשות את השינוי- לא סתם עוד דיאטה אלא ללמוד להכיר ולשלוט בגוף שלך. בואי לרדת במשקל מבלי להפסיק לאכול דברים שאת אוהבת ולהחזיר לעצמך את הביטחון העצמי בחייך.
בתהליך מבוקר וצמוד של 3-6 חודשים, ובעזרת ליווי צמוד 7\24, נעבור ביחד תהליך מבוקר שבו אלווה אותך אישית עם תפריט יומי, שקילה משותפת ובניית תוכנית אימונים. 

ליווי אונליין 7\24
פגישת זום חודשית
בניית תפריט מותאם אישית
תוכנית של 3-6 חודשים
תוכנית אימונים אישית

אז איך זה יעבוד?

היכרות

שיחת היכרות שבה אלמד להכיר את הצרכים והגוף שלך, שאחריה אבנה לך תוכנית תזונה של 3-6 חודשים

ליווי

מרגע שנתחיל בתהליך, אני אלווה אותך בוואצאפ בכל יום, שעה ורגע- גם בסופש שבוע. בכל יום נבנה ביחד תפריט יומי, תדווחי לי על כל מה שאת אוכלת ותקבלי ממני תוכנית אימונים שבועית ועצות וכלים להכרת הגוף שלך ולשליטה בו. תוכלי להתייעץ איתי על כל דבר- כן, גם אם יש חתונה הערב ואת לא יודעת מה לאכול.

שקילה

אחת לחודש נעשה זום אישי שבו תשקלי ונראה ביחד את ההתקדמות שלך, כדי שנדע לבנות את החלק הבא של תוכנית האימונים

סיום התהליך

התהליך אף פעם לא באמת נגמר- עם הכלים שתרכשי אצלי, תלמדי איך להכיר את הגוף שלך ולהמשיך לשמור את תזונה נכונה שמתאימה לו, גם לאחר שהתהליך יסתיים. מה שמבטיח שתשמרי על השינוי.

לשיחת ייעוץ ללא עלות:

הצלחה אחת שווה אלף מילים:

אז מי אני?

מאי תור, יועצת ומלווה תזונתית מטעם וינגייט מעל 7 שנים ומאמנת כושר מטעם וינגייט מעל 10 שנים.

החלטתי להיות מלוות תזונה כי אני מאמינה שלכל אחת יש את היכולת וההזדמנות להגשים את השינוי שהיא חולמת עליו, אם היא רק תקבל את הליווי שהכי מתאים עבורה, ביחס מחבק, מבין, תומך ומקצועי.

אני מזמינה אותך להיות סיפור ההצלחה הבא שלי, ושלך.

לשיחת ייעוץ ללא עלות: