דקל שירותי הדברה

שירותי הדברה מקצועיים בדרגת הבטיחות הגבוהה ביותר באזור ירושלים והסביבה, לבתים ולעסקים.

בואו ליהנות מחברת הדברה גדולה, אמינה ומקצועית המעניקה שירותי הדברה יעילים עם רשיון ההדברה הכי גבוה ובטיחותי בתחום (בעלי תו תקן 9001 ISO). אנחנו מתמחים בהשמדה יעילה של כל סוגי המזיקים, עם שירות איכותי ואישי לאורך התהליך. איתנו לא יהיו לכם שום דאגות- בואו לקבל את ההדברה הכי בטיחותית שיש, עם מקצועיות ויסודיות ובמחירים הכי משתלמים- הכל כדי להחזיר את איכות החיים והשקט הנפשי שלכם בחזרה.

לשיחת ייעוץ ללא תשלום חייגו עכשיו: 0723922462
או השאירו פרטים

אלפי לקוחות מרוצים
הדברת כל סוגי המזיקים
בעלי תו תקן 9001 ISO
הדברה באזור ירושלים והסביבה
תוכנית הדברה שנתית לעסקים
חומרים מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה

הדברת כל סוגי המזיקים:

למה דווקא אנחנו?

אין דבר שיותר מציק מבית מלא במזיקים. אי אפשר לישון בנחת, לאכול מבלי לבדוק את האוכל או סתם לנוח ברוגע. גם כשזה מגיע לבית חדש או להדברה קבועה לעסק- מדובר במשימה שמטרידה את המנוחה, ורוצים לעשות אותה בצורה שתיתן לכם ראש שקט בהקדם האפשרי. אצלנו, תקבלו שירות 360 מסור, מקצועי, בטיחותית ועם המון נסיון כדי שנתאים לבית \ לעסק שלך בדיוק את הפתרון המתאים. לא משנה איזה סוג מזיק יש לכם בבית, או איזו סוג הדברה אתם צריכים לעסק- אנחנו יודעים לטפל בהכל.

אנחנו יודעים כמה חשוב שההדברה תהיה בצורה בריאותית ובטוחה, עובדים עם נהלי הבטיחות הכי גבוהים שיש, עם חומרים מאושרי המשרד להגנת הסביבה ועם ביטוח מקיף ועם כל הרשיונות הנדרשים- הכל כדי שתקבלו את ההדברה הכי טובה שיש.

תוכנית הדברה שנתית לעסקים
זמינות גבוהה ומיידית
גמישות בהתאם ללקוח
מחירים נוחים ומשתלמים
בעלי רשיון הדברה וביטוח

אז איך זה יעבוד?

שיחת ייעוץ ללא תשלום

כבר בשיחה הראשונה איתנו, נאפיין את הבעיה שמציקה לכם ואת סוג ההדברה הנדרש. ביחד נאבחן את המקרה, ונעניק לכם את כל המידע שאתם צריכים לדעת. בנוסף, נקבע איתכם ביקור מיוחד לאבחון הבעיה בצורה יסודית בבית \ החלל שלכם, על מנת לאבחן את המזיק ולבחור את סוג ההדברה האפקטיבי ביותר.

אבחון בבית \ בעסק שלכם

נשלח אליכם את המדבירים הכי מקצועיים בתחום, והם יערכו אצלכם אבחון יסודי של סוג המזיק וקביעת סוג ההדברה הנדרש, ויסבירו לכם בדיוק את כל מה שצריך לדעת על ההדברה- התהליך, הזמנים והתוצאות. אם נדרשים כמה סוגי הדברות לכמה מזיקים שונים, נבנה תוכנית הדברה מיוחדת משולבת ומותאמת במחיר. במידה ומדובר בעסק, נבנה ביחד תוכנית הדברה שנתית קבועה בשיטת Ipm -Integrated Pest Managemnt לבקרה, ניטור ושליטה על המזיקים.

ההדברה עצמה

בזמן שנקבע מראש, נערוך את ההדברה בבית שלך. את ההדברה יערכו המדבירים המקצועיים ביותר בארץ, תחת נהלי הבטיחות והבריאות המחמירים ביותר, ובשימוש רק בחומרים המתקדמים והמקצועיים ביותר, המאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. במהלך ההדברה, ננהל בשקיפות איתכם יומן הדברה, נעדכן ונסביר לכם על כל שלב, הוראות בטיחות חשובות ונהלים קריטיים כדי שההדברה תעבור בצורה הטובה והבטיחותית ביותר.

לאחר ההדברה

בסוף ההדברה, תעברו אצלנו הדרכה לימים ולתקופה של אחרי ההדברה. נסביר לכם את כל הדברים שחשוב שתדעו וגם תקבלו מאיתנו את כל ההוראות בכתב. בנוסף, תקבלו אישור מוסמך על הדברת הבית \ העסק. אצלנו הליווי לא נגמר כשנצא מהדלת- אנחנו מעניקים אחריות מלאה על ההדברה, וניתן ליצור איתנו קשר לגבי כל שינוי, שאלה או הדברה נוספת במידת הצורך.

לשיחת ייעוץ ללא תשלום חייגו עכשיו: 0723922462
או השאירו פרטים

קצת המלצות מאתר מדרג

מי אנחנו

אנחנו חברת הדברה המתמחה בשירותי הדברה מתקדמים למגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

הקמנו את “דקל שירותי הדברה” כי הרגשנו שחסרה חברה גדולה, מקצועית ואמינה שמצד שני לא מתפשרת על שירות אישי והתגמשות והתאמה ללקוח.

כבר יותר מ- 7 שנים שצברנו אלפי לקוחות מרוצים שנהנו משירותי ההדברה שלנו וקיבלו את השירות הכי מקצועי, בטיחותי ויעיל שיש, כמו שרק אנחנו יודעים