15 מפגשים פרטניים מותאמים אישית

לצמצום הפערים, רכישת כישורי למידה והחזרת הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות!

נשמע לך מעניין?
לקביעת שיחת ייעוץ חינמית:

רגע, למה זה חשוב?

עבור ילדים, חוסר הצלחה לימודית גורם לתחושת כישלון עצומה ולירידה בביטחון העצמי גם בתחום החברתי בכיתה, וכמובן שמשפיע גם על הקשר בין ההורים לילדים- מריבות, תסכול, והמון אנרגיה וזמן מההורה. חשוב לעצור בזמן את הפער הלימודי לפני שיגדל מדי, להחזיר לילד את תחושת ההצלחה והביטחון, לשקם את הקשר עם ההורים, ולתת לו הזדמנות לעתיד כמו כולם!

אז… איך זה עובד?

היכרות:

הילד יגיע למפגש היכרות ומבדק ראשוני הבודק את היכולות והקשיים, ולאחר מכן אני אשוחח עם צוות בית הספר, על מנת לבנות תוכנית למידה מדוייקת ומותאמת אישית עם מטרות ויעדים, במיוחד לילד שלך.

מפגשים:

15 מפגשים פרטניים ומדוייקים של למידה חוויתית ושונה שיעזרו לילד שלך לצמצם פערים לימודיים, לרכוש כלים וכישורי למידה שישמשו אותו גם בעתיד, ויעזרו לו להפוך 'ללומד עצמאי'. במפגשים נשלב במידת האפשר את החומר הנלמד בכיתה ונתאים אותו להתקדמות הילד שלך בתהליך.

בבית:

על מנת להשלים את התהליך ולחוות יותר הצלחות, הילד שלך יקבל משימות ביתיות בין המפגשים. התהליך כולל גם ליווי צמוד להורה- ליווי והתייעצות טלפונית, וסיכום כתוב בסוף התהליך.
המפגשים לילדי גן חובה ועד כיתה ח'
בנושאי עברית וחשבון (עד כיתה ד)
המפגשים מתקיימים בלוד
ניתן להפסיק את התהליך בכל עת
בשעות הבוקר והצהריים (השעות בהן הילד מרוכז יותר)

הורים ממליצים:

ממליצה בחום על שני! זו היתה חוויה מעצימה רגשית ולימודית לבת שלי ששמחה בכל פעם להגיע למפגש. שני העבירה הכל בצורה כל כך מגוונת דרך משחק ומשימות וזה תרם המון לכל החוויה!
שני יקרה. אני כל כך שמחתי שהכרנו אותך, הילדה שלי תמיד חיכתה למפגש איתך! יצאה ונכנסה שמחה. נתת כלים גם לי וקדמת אותה מאוד. מאוד אמליץ עלייך בחום.

שני אזרד

מורה מומחית להוראה מתקנת, בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, תעודה נוספת של הוראה מתקנת (מותאמת) ותעודת מאבחנת דידקטית. עוסקת בתחום של הוראה מותאמת בקבוצות קטנות ובאופן פרטני.

כילדה, אני זוכרת שהרגשתי שבית הספר נתן לי תחושה שכדי ללמוד, יש רק דרך אחת- לשנן. כשגדלתי, החלטתי לעסוק בתחום ההוראה המתקנת כדי לעזור לאותם ילדים שפחות מצליחים בלימודים למצוא את הדרך המיוחדת שתתאים להם בדיוק.

אני מאמינה מאוד שלכל ילד וילדה מגיעה הזדמנות לחוות תחושת הצלחה בלימודים- אם רק יקבלו את היחס, האמונה והכלים הנכונים. גם לילד שלך, מגיע להרגיש חלק מהשיעור ולהצליח, וגם לך מגיע להתגאות בילד שלך ולהפוך את הבית לרגוע, שמח ו…מוצלח.

אז… זה הזמן להכיר!
לקביעת שיחת ייעוץ חינמית: