הגיע הזמן

שתעברי לשלב הבא

את מאפרת מדי פעם, אבל את רוצה יותר.

את רוצה להפוך את התחביב למשהו מקצועי, אמיתי וגדול בדיוק כמו שמגיע למישהי עם כישרון כמו שלך. לקום כל בוקר ולאפר עוד ועוד נשים בצורה מקצועית וליהנות מזה, לשווק את עצמך בצורה מקצועית וגם להרוויח מזה לא מעט כסף. לבנות מהכישרון שלך עסק. להגשים את החלום שלך ולהגיע אפילו יותר רחוק ממה שדמיינת.

אנחנו מזמינים אותך לבוא ללמוד איך להפוך את כל מה שעשית עד עכשיו באיפור להפוך אותו למקצוע שלך, לקום כל בוקר ולעבוד בדבר שאת הכי אוהבת וטובה בו.

להפוך למאפרת מקצועית זה מאתגר

בעידן שבו כל אחת יכולה להתפרסם ברשתות, קשה מאוד להתבלט. לא מספיק להיות רק טובה או מוכשרת, צריך גם לדעת לשווק את עצמך, לפרסם, לצלם, להבין שהרשתות החברתיות הן תיק העבודות הכי חשוב שלך ושכל תמונה יכול להביא לך מאות לקוחות.

היום, לא מספיק רק קורס שייתן לך כלים מקצועיים להפוך למאפרת מקצועית, אלא קורס שילמד אותך גם לשווק את עצמך, שיידאג לך כל הזמן ללקוחות חדשות וילווה אותך לאורך כל הדרך וגם לאחר סיום הקורס.

הכירי את המקום שישנה לך את החיים - YOFIX

בית הספר לאיפור בהנהלת אורלי חרר, בעלת ליין מוצרי האיפור המוכרים ORLY HARAR.
לקחנו את כל הידע, הכישורים, האהבה שלנו למקצוע והקמנו קורס איפור ייחודי שיעזור לך להפוך למאפרת מקצועית גדולה אפילו יותר ממה שאי פעם חלמת. אצלנו, תלמדי את כל יסודות המקצוע, הטכניקות הכי חשובות, הכלים וידע שאת צריכה לדעת.  אצלנו תלמדי לא רק לאפר בצורה הכי מקצועית שיש, אלא גם לשווק את עצמך ולבנות לעצמך עסק- עם למידת יסודות בפרסום ושיווק, רינג תאורה במתנה ולמידת טכניקות צילום חשובות, ואפילו קבלת עבודות איפור בתשלום כבר במהלך הקורס, כדי לצבור ניסיון ולהרוויח כסף.

בואי לקחת את התחביב שלך ולהפוך אותו למקצוע שיכניס לך כסף מהרגע שתתחילי ללמוד אותו.

מה תקבלי אצלנו?

  • לימוד מגוון ענק של סגנונות איפור כולל איפורי ערב, כלות, אירועים, הפקות, עור בוגר ועוד…
  • הכרות עם עולם האיפור, טיפוח העור, מורפולוגיה, איפור יופי לכלות ואירועים, התאמת צבעים ועוד
  • מזוודה מקצועית של ZUCA עם מוצרים איכותיים בשווי 5,000 ש”ח
  • רינג צילום מקצועי במתנה ולמידת טכניקות צילום לשיווק
  • תרגול מעשי בכל קורס, עם מורה אישית להגברת הליווי והמקצועיות

החלום שלך מחכה לך ממש כאן

לשיחת ייעוץ ללא תשלום:

קורס מקצועי של 4 חודשים
12 מפגשים של 4 שעות
פריסה נוחה ל-12 תשלומים
הקורסים מתקיימים בירושלים ומודיעין
אפשרות לפתיחת קורס במרכז
מזוודת איפור ZUKA בשווי 5,000 ש"ח

אנחנו איתך גם לאחר סיום הלימודים

כבר במהלך הקורס וכמובן שגם לאחר סיומו, אנחנו ממליצות ללקוחות שלנו על מאפרות בוגרות הקורס כדי שכל בוגרת תוכל לבנות לעצמה רזומה ונסיון חשוב שיעזור לה להגיע לעוד ועוד לקוחות בעצמה.

כדי ללוות את הבוגרות גם לאחר סיום הקורס ולעזור להן להמשיך לגדול והתפתח כמאפרות מקצועיות ולהרוויח, ב- YOFIX תקבלי גם ימי השתלמויות והדרכות מיוחדות רק לבוגרות המקום, עם יסודות חשובים בשיווק העסק שלך ולמידת טכניקות חדשות ומפתיעות באיפור מקצועי.

החלום שלך מחכה לך ממש כאן

לשיחת ייעוץ ללא תשלום:

קבלת עבודות איפור כבר תו"כ הקורס
הפנית עבודות לתלמידות במהלך הקורס ואחרי
רכישת כלים לשיווק וצילום
קבלת רינג צילום חינם
הקורסים במגוון שעות נוחות וגמישות

אודות

אני אורלי חרר, מאפרת מקצועית כבר יותר מ-20 שנה ומנכ”לית YOFIX.

לאחר שאיפרתי עשרות אלפי נשים, כלות ונערות מרוצות, החלטתי לפתוח מקום שייתן לכל אחת את ההזדמנות להפוך כמוני את התחביב למקצוע, ולעבוד בכל יום מחדש במה שאנחנו הכי אוהבות לעשות- לאפר. הרגשתי שחסר מקום שייתן לנשים גם את הכלים לשווק את עצמן כמאפרות מקצועיות ולא רק לרכוש כלים, וייתן דגש גם על צילום, פרסום וכל הכלים שצריך כדי להצליח באמת בעולם האיפור היום.  YOFIX הוא בית הספר לאיפור הראשון למגזר החרדי, וצבר מאז הקמתו אלפי תלמידות מרוצות שהפכו למאפרות מקצועיות ואנו מהווים עבורן בית חם, מלווה מקצועי גם 15 שנה אחרי.

את YOFIX הקמתי עם המון אהבה למקצוע והרבה יידע ואהבה, כדי לתת גם לך הזדמנות להגשים את החלום ולהפוך את האיפור לעסק רווחי, מצליח ומלא בכיף.

לשיחת ייעוץ ללא עלות:

מתנת הצטרפות לנרשמות:

ערכת מוצרי איפור ORLY HARAR במשלוח מיוחד עד הבית