הקליקו, השוו וחסכו במחיר הביטוח שלכם.

סוכנות הביטוח איילון - קדם. כל לקוח הוא VIP.

שלום, אני עומר איילון.

מנכ”ל ומנהל המשרד “איילון -קדם”, סוכן ביטוח מורשה עם ניסיון של יותר מ-8 שנים בתחום הביטוח.

אחרי שנים ארוכות של עבודה בחברות הביטוח המובילות בישראל, הבנתי שיש מקום בשוק לסוכנות ביטוח שעובדת בצורה אחרת ולא כקלישאה. 

הבנתי שהרבה מאוד פעמים סוכנויות ביטוח מעדיפות לדאוג קודם כל לשיווק שלהם על פני שירות הלקוחות. זה קורה משום שהן רוצות פרמיה נוספת של לקוח חדש ובמילים אחרות: יותר כסף. ומה קורה ללקוחות הקיימים? ‘נופלים בין הכיסאות’.

בסוכנות שהקמתי החלטתי שנעבוד אחרת. הלקוחות שלנו תמיד יזכו לשירות הטוב ביותר שניתן, גם אם זה אומר בינתיים לא להוסיף לקוחות חדשים. אנחנו מאמינים לטווח הארוך שזה לא רק הוגן וצודק אלא גם משתלם לנו וללקוחות שלנו כלכלית לטווח הארוך.

הסוכנות עובדת מול חברות הביטוח המובילות בישראל ובעזרת הניסיון שצברנו לאורך השנים אנחנו יודעים לתת לקוחות שלנו את הביטוחים המתאימים עבורם ובמחירים ללא תחרות.

לקוחות מרוצים ששמחים להמליץ

"עומר היקר, כיף לדעת שיש למי לפנות בכל שאלה עבור הביטוחים שלי. אני רגועה שיש לי אותך תמיד זמין בטלפון ובוואטסאפ, קשוב, מסביר הכל בסבלנות ובאופן ברור. ממליצה בחום!"
מאיה, ג.
פתח תקווה
"כעצמאית, מאוד חשוב לי הקשר האישי עם סוכן הביטוח. בסוף השנה אנחנו מתכננים יחד כמה להפריש בהתאם להכנסות שלי באותה שנה. תודה רבה לכם עומר ושחר על השירות המעולה!"
נופר, כ.
רמת השרון
"אני רוצה להודות לסוכנות איילון קדם אשר בזכות מאבקם מול חברות הביטוח דאגו לי להחזרים כספיים שלא ידעתי שמגיעים לי, משני ביטוחים שונים שהיו ברשותי. תודה וישר כוח"!
מוריה, ש.
רמת השרון

בין לקוחותינו

אנחנו עובדים עם כל חברות הביטוח המובילות בישראל

מגדל

הראל

פניקס

הכשרה

כלל

כך שיהיו לכם הפוליסות הטובות והמקיפות ביותר - במחירים אטרקטיביים ביותר